Aranacak Kelime  
 
RC Araba RC Helikopter RC Uçak RC Tekne RC Tır - Pick up RC Tank RC İş Makineleri Tren
Die-Cast (Metal) Maketler Statik Maketler Dekoratif Tekne Buhar Makineleri Puzzle

  Tüm Reyonlar

  RC Araba

 
                      
  TRAXXAS X-MAXX - 8S POWER Özellikleri

Neredeyim ? : RC Araba   /   Elektrikli Arazi Arabaları   /   Traxxas   /   Traxxas


Resimi büyütmek için tıklayınız.
    
 
TRAXXAS X-MAXX - 8S POWER
Marka : Traxxas
Ürün Kodu : T77086-4
Fiyatı : 6.645,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 6.445,65 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

• Bu üründen satın alırsanız kazanacağınız puan : 3.323
• Bu ürünü satın alabileceğiniz puan : 664.500

...Gücün Devrimi...

Kaya Gibi Sağlamlık + Vahşi Güç = Sınırsız Eğlence

Batarya ve şarj aleti gerekmektedir.


Benzersiz 4X4 gücü, devasa ölçek ve ödüllü teknolojileri ile X-Maxx, yepyeni bir offroad deneyimi yaşatmaya geliyor! Yeni 30+ voltluk 8S gücü ile X-Maxx, 90 km/h hıza ulaşabiliyor. Sınıfındaki en iyi araç olmak için tasarlanmış olan X-Maxx, benzersiz 8S deneyimi...

Her türlü arazi koşulu ile başa çıkabilecek 4X4 aktarma sistemi, devasa büyüklüğü ve vahşi ruhu ile, "Traxxas Maxx" ailesinin en taze ve en yenilikçi modeli!


DEVASA Boyut

X-Maxx deyim yerindeyse "hayvani" boyutlarda bir arazi aracıdır. Sınıfının en büyük ölçeğine sahip olan X-Maxx,8S gücü için yenilenmiş 20 cm'lik Mammoth lastikleri ile her türlü arazi koşulunda sizi yarı yolda bırakmaz. Uzun kollu süspansiyonlar ve yerden "epey" yüksek şasesi ile, kusursuz bir off-road deneyimi yaşayabilirsiniz.


Durdurulamaz Güç!

Yeni 8S LiPo gücü!

Traxxas için, çok fazla güç asla yeterli değildir! Yeni VXL-8s ESC ile, 8S +30V LiPo enerjisi, 1200XL Big Block™ motorun gücü ile X-Maxx'i 90 km/h hıza ulaştırıyor! Daha önce hangi araçları kullandığınızın hiç bir önemi yok! X-Maxx size yepyeni bir deneyim yaşatmaya geliyor.


Otomatik Doğrulma

Yüksek hız potansiyeli ve arazi şartlarına göre -her off-road aracında olduğu gibi- X-Maxx'in de ters dönmesi olağandır. Fakat diğer modellerde ters dönen aracınızın yanına gidip, aracı düzeltmeniz gerekir. X-Maxx, sürüş keyfini hiç bozmamak için yeni "Otomatik Doğrulma" teknolojisi sayesinde tek bir düğmeye basılarak kendini düzeltebilir.

X-MAXX ile ilgili görsel sonucu

Traxxas Stability Management (TSM) Nedir?

TSM yani Traxxas Stabilizasyon Kontrolu, size Traxxas modellerinin sağladığı güç, hız ve akselerasyonu çok daha kolay ve eğlenceli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Toprak, buz, kar, asfalt gibi bütün yol koşullarında daha kontrollü dönüşler ve drift performansı sağlar. Virajlarda ve keskin dönüşlerde aracın kontrolunu kaybetmeden ya da spin atmadan yön vermek istediğiniz noktaya doğru gitmesini sağlar. Böylece aracınız dönüşlerde gaz kaybı yaşamadan keskin dönüşler yapabilir. Ayrıca, TSM sistemi ani frenlerde aracınızın kontrolunu kaybetmeden durdurabilmenize yardımcı olur.Nasıl Çalışır?

TSM, aracınızın alıcısında yer alır. TQi TSM alıcı, TQi kumandanızın üzerinde yer alan Multi Fonksiyon düğmesi ile kontrol edilir. Bu düğme araçlığıyla TSM’i komple kapatabilir, ya da asistanlık derecesini ayarlayabilirsiniz. Asistanlık derecesini ne kadar açarsanız daha keskin ve hızlı dönüşler yapabilir, aracınızın kontrol kaybını minimuma indirirsiniz. Asistanı ne kadar kısarsanız aracınız kontrol kaybına daha yatkın olacak, kontrolü daha fazla size bırakacaktır. TSM kesinlikle motorunuzun gücüne dokunmaz. Güç her zaman kullanıcının kontrolündedir. TSM aracınızın direksiyonunu kontrol kaybı yaşadığı yönün aksine doğru çevirerek doğru açıda aracınızı toplamasına yardımcı olur. Hassas sensörleri sayesinde kontrol kaybının yönünü ve açısını hesaplayarak ön lastiklerini çevirir. TSM istenildiğinde anında devre dışı bırakılabilir. Ayrıca Traxxas Link aplikasyonundan konfigüre edilebilir. 
 

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
W01564
Smoke Stack D18, D 22 , T 90

Fiyatı : 151,13 TL

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
TRAXXAS X-MAXX - 8S POWER
Fiyatı : 6.645,00 TL
TRAXXAS X-MAXX - 8S POWER
Traxxas Summit 1/10 4WD 2,4 Ghz
Fiyatı : 4.495,00 TL
Traxxas Summit 1/10 4WD 2,4 Ghz
Traxxas E-Maxx Brushless Edition - TSM
Fiyatı : 3.395,00 TL
Traxxas E-Maxx Brushless Edition - TSM
TRAXXAS SLASH 4X4
Fiyatı : 3.595,00 TL
TRAXXAS SLASH 4X4
E-Revo VXL TSM 1/16
Fiyatı : 1.995,00 TL
E-Revo VXL TSM 1/16
Traxxas CRANİAC - SKULLY 1/10
Fiyatı : 2.195,00 TL
Traxxas CRANİAC - SKULLY 1/10
Traxxas Summit 1/16 Brushless
Fiyatı : 1.895,00 TL
Traxxas Summit 1/16 Brushless
E-Revo Brushless TSM
Fiyatı : 3.495,00 TL
E-Revo Brushless TSM
TRAXXAS SLASH 1/10 - 2WD
Fiyatı : 1.295,00 TL
TRAXXAS SLASH 1/10 - 2WD
Traxxas BİGFOOT 1/10
Fiyatı : 1.190,00 TL
Traxxas BİGFOOT 1/10

Company : RC HOBİM
End Date : 2.11.2020
URL : https://www.rchobim.com/
Address : Cumhuriyet Mah.Lozan Cad.NO:49/D
Telephone : 0 850 393 20 68 - 0 542 713 13 42
Email Contact : info@rchobim.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.